Cena za výuku a výcvik sk. B kolem 7.500,-Kč?

5.1.2013

Vložit nový příspěvek

Cena za výuku a výcvik sk. B kolem 7.500,-Kč?

5.1.2013 10:18 vložil Pavel Greiner (Pavel Greiner)  IP: 194.228.20.228

Hezký den přeji a přeji Vám všem mnoho úspěchu v roce 2013.
Dovolte mi abych se s přátelským dotazem obrátil na vedení Asociace autoškol, aby mě poradila, jak je možné podnikat v tomto oboru u sk. B při platbě DPH (nechci se dotknout neplátců DPH) za ceny srovnatelné s Frešáckou autoškolou, která již neexistuje. Chápal jsem, že tyto ceny najednou byly nastaveny hlavně z důvodu bránit se nekalé konkurenci například výše zmiňované autoškoly a věřím, že to musel být tvrdý boj a za to klobouk dolů, ale je ještě mnoho autoškol i ze strany Asociace, které tuto cenovou politiku dále vedou. Nedávno jste se právem čílili nad tím, že Vám bylo zakázáno zveřejnění kalkulace ceny výuky a výcviku sk. B, kdy poukazujete na nemožnost konání kvalitní výuky a výcviku sk. B za tak nízké ceny. Myslel jsem si, že Asociace je v tomto jednotná.
Možná jsem tím píchl do vosího hnízda, ale nechtěl jsem se tímto dotazem žádných kolegů dotknout a nepřísluší mi jakékoliv určování cenové politiky - jen žádám o radu. Nemyslím si, že bych podnikal špatně - své práce mám dost, ale pořád my ty jednoduché kupecké počty nesouhlasí.
S úctou k Asociaci a jejím členům a s přátelským pozdravem
Pavel Greiner - Autoškola King, s.r.o.


Vložit nový příspěvek    Citovat


Ahoj Pavle,

5.1.2013 11:23 vložil Josef Dvořák (Josef1)  IP: 213.151.77.75

zdravím tě, náš nejšikovnější kouzelníku :) přeji ti pohodový a super úspěšný rok 2013, pevné zdraví a pozorné studenty-i v Pardub. :) Josef


Vložit nový příspěvek    Citovat


Vložit nový příspěvek

Přihlášení

Jméno:
Heslo:
přihlašovat automaticky  

  Poslat heslo

Jaký způsob výcviku motocyklů preferujete?

74% (13338)

11% (2028)

2% (447)

11% (2075)




Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024